Mieszkanie pod klucz

Nie znasz dobrego fachowca? Nie masz czasu na zakupy materiałów wykończeniowych i pilnowanie ekipy remontowej? Nie martw się. Mamy dla Ciebie super rozwiązanie – pakiety wykończeniowe w trzech standardach przygotowane przez firmę Jesion.

Kupując mieszkanie w inwestycji  Nove Zdrovie niemalże od razu możesz spotkać się z architektem w celu zaprojektowania wnętrza oraz ustalenia standardu wykończenia pod klucz. Dzięki współpracy z firmą Jesion zaoszczędzisz czas, zyskasz gwarancję jakości, a przede wszystkim wprowadzisz się do wymarzonego wnętrza.

Jesion to rodzinna firma, która funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku. Zapewnia całościową realizację – od projektu, przez zakupy materiałów i wykończenie wnętrza, aż po meble na wymiar.

Jesion w swoich projektach łączy przytulność i funkcjonalność. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, bo wie, że każdy jest inny – ma różne oczekiwania, zainteresowania czy wizję wymarzonego wnętrza.

Dla przyszłych mieszkańców osiedla Nove Zdrovie Jesion przygotował prostą i z góry określoną kosztowo ofertę wykończenia pod klucz. Już na etapie wyboru mieszkania możesz zapoznać się z katalogami pakietów wykończeniowych. Wybierając spośród trzech gotowych propozycji i tak Ty decydujesz o ostatecznym kształcie projektu i wyglądzie mieszkania.

Oszczędź swój czas, oddaj wnętrze w ręce fachowców i zamieszkaj w nowym, wymarzonym, wykończonym pod klucz M.